איזה עסקים הכי מצליחים

Building in a hand businessmen

ניהול עסק הוא משימה לא פשוטה כלל, כשלכל עסק מטרה פשוטה אחת – להצליח

במדינת ישראל של שנת 2016 יש מאות אלפי עסקים פרטיים. המספר המדויק, שעולה על 300,000 עסקים רשומים, יכול מעט להטעות באשר להצלחה של כל אותם עסקים – משום שסטטיסטיקה נוספת מספרת לנו כי מרבית העסקים הפרטיים שנפתחים בישראל נסגרים עד שלוש שנים מיום הפתיחה שלהם. אז מה הופך עסקים למצליחים ומה גורם להם להיסגר? איזה עסקים הכי מצליחים? כיצד תבטיחו שגם בעסק שלכם, שאתם מנהלים ומקדישים בו את מרב המאמצים והמשאבים שלכם, תהיה הצלחה?

איזה עסקים הכי מצליחים, ובמה חשוב להשקיע בפתיחה ובניהול של עסק משלכם?

כאשר שואלים איזה עסקים הכי מצליחים, חשוב לזכור כי לכל הצלחה יש הרבה יותר ממרכיב אחד, והצלחה היא מדד סובייקטיבי בהתאם למטרות של אותו העסק. עם זאת, בתחומים שונים ובסוגים שונים של עסקים ניתן לאפיין עסקים מצליחים כעסקים שמשקיעים במוצר איכותי או בשירות איכותי ללקוחותיהם, בשירות ומענה איכותיים ללקוחות, בניהול נכון של כוח אדם וכמובן שגם בשיווק ובפרסום רלוונטיים. כל אחד מהמרכיבים האלה בנפרד לא יכול לענות על השאלה איזה עסקים הכי מצליחים, אך השקעה נכונה ומאוזנת בכולם יחד מבטיחה הצלחה בסבירות גבוהה הרבה יותר מהעסק הממוצע.

כאשר אתם משקיעים בפרטים הנכונים, עם הגב הכלכלי הנכון, העסק שלכם יכול להמריא

כמובן שכאשר שואלים איזה עסקים הכי מצליחים, אי אפשר להתעלם ממרכיב הגב הכלכלי של עסקים מצליחים. עסק מצליח צריך בשלב הפתיחה שלו משקיע שיספק לו את רשת הביטחון הכלכלית בשלב חבלי הלידה, והתיווך שבין יוזמה לעסק חדש וניהול איכותי של עסק לבין משקיעים רלוונטיים הוא אחד הפרטים החשובים ביותר בהצלחת עסקים רבים.

נגישות