בנק ירושלים למשכנתאות

התפוצה העולה של בנק ירושלים למשכנתאות

בנק ירושלים למשכנתאות מציע ללקוחותיו תנאים מיוחדים מאד, אשר נדיר למצוא אותם בבנקים אחרים. אם רוב הבנקים יציעו לכם משכנתא בתנאים טובים, רק אם יש לכם חשבון בתוך הבנק, הרי שבמקרה של בנק ירושלים למשכנתאות המצב הוא קצת שונה.

בנק ירושלים למשכנתאות החל את דרכו בתור בנק ירושלים, בשנת 1963. עבור הרבה שנים עד שהבנק קיבל רישיון לעסוק בתחום המסחרי – וזה הגיע לבסוף בשנת 1998. מאז כבר 13 שנים שבנק ירושלים עוסק בתחומים רבים כגון סחר בינלאומי, שוק ההון – וכמובן גם הלוואת משכנתאות ללקוחות.

למרות שמו, בנק ירושלים למשכנתאות לא קיים רק בתור עיר הבירה של ישראל, וקיימים לו 16 סניפים אשר פזורים ברחבי הארץ. מכיוון שביחס לבנקים אחרים, בנק ירושלים למשכנתאות הוא קטן יחסית – הוא מראש יעניק לכם תנאים מועדפים מאד, על מנת למשוך כמה שיותר לקוחות אליו מהבנקים הגדולים.

הגמישות של בנק ירושלים למשכנתאות היא אחד הדברים שעושים את ההבדל – היועצים של הבנק בוחנים את המצב של כל לקוח באופן פרטי, ומרכיבים עבורו מסלולי משכנתא נוחים וגמישים, שיאפשרו לו לשלם בכל חודש את הסכום מבלי שהדבר יוצר עליו כובד. מכיוון שבנק זה ידוע בגמישותו, כדאי לברר האם ניתן לקבל הקלות על עמלות שונות בתהליכים, שתבצעו כמו לדוגמא מחזור משכנתא או היוון משכנתא, שעלולים לקרות בהמשך.

נגישות