הבנק הבינלאומי למשכנתאות

בנק הבינלאומי למשכנתאות לציבור הרחב

הבנק הבינלאומי למשכנתאות, מתאים לחלקים נרחבים מאד מהציבור, אשר יכולים לקחת משכנתא בתנאים מועדפים, עם מסלולי תשלום נוחים וריבית נמוכה יחסית. חשוב לציין, כי הטבות אלו של הבינלאומי למשכנתאות לא מחייבות אתכם לפתוח חשבון בנק בתוך הבנק הבינלאומי, אלא הדבר מתבסס על הציבור שאליו אתם שייכים. ציבור המורים, אשר חברים בהסתדרות המורים או בארגון המורים – זכאי לקחת משכנתא דרך הבינלאומי למשכנתאות בתנאים מועדפים ונוחים מאד.

לא רק ציבור המורים נהנה מההטבות של הבינלאומי למשכנתאות, אלא גם הציבור הדתי והחרדי. הבנק הבינלאומי למשכנתאות מפעיל סניפים מיוחדים של פאג"י. סניפים אלו מיועדים ספציפית לציבור החרדי והדתי, ומעניק להם משכנתאות בתנאים נוחים, תוך כדי נתינת תשומת לב לצרכים המיוחדים של אוכלוסיות אלו.

דרך האתר של הבינלאומי למשכנתאות, תוכלו להיחשף לכל המידע שאתם צריכים על משכנתאות בבנק זה. תוכלו אף לפנות לצוות המקצועי של הבנק בצורה מקוונת, על מנת שיענו לכם על כל השאלות שמתעוררות אצלכם. אם אתם רוצים לקבל מענה אנושי מהבנק, מומלץ להתקשר למוקד המידע שלו. המוקד פועל במשך רוב שעות היממה – מבוקר ועד ערב, שם תוכלו לקבל מידע על מסלולי משכנתא בבנק – וזאת כמובן ללא כל התחייבות מצדכם.

כמו כן, הבינלאומי למשכנתאות מעניק גם ייעוץ משכנתאות לתושבי ישראל הזרים המתגוררים בארץ או מעוניינים לרכוש נדל"ן בתוך הארץ.

נגישות