הקמת עסק

Building in a hand businessmen

עבור רבים מאתנו, המיצוי המקצועי המשמעותי ביותר הוא הקמת עסק משל עצמנו

מרבית האוכלוסייה במדינת ישראל ובעולם המערבי כולו מועסקת בפועל כשכירים. עבודה כשכיר היא בעלת יתרונות משלה, אך עבור רבים מאתנו מדובר בשלב ותו לא – כאשר המטרה האמתית שלנו היא להגיע למיצוי מקצועי ואישי איכותי יותר מבחינתנו, ולבצע הקמת עסק משל עצמנו. אנחנו משקיעים בהקמת העסק שלנו המון – משאבים לא מבוטלים כלל, מרץ ואנרגיה בלתי פוסקים ואת מיטב המאמץ והעבודה הקשה שלנו, במטרה להפוך את העסק שלנו לסיפור הצלחה – אבל העובדות מספרות לנו שבמרבית המקרים זה לא קורה. ננסה להבין כיצד לעשות זאת בצורה נכונה.

כיצד מקימים עסק בצורה נכונה, ומהם המפתחות החשובים להצלחה של עסק חדש?

הקמת עסק היא לא תהליך קצר ולא תהליך פשוט. בתור התחלה, מדובר בהליך ביורוקרטי ומשפטי שכולל רישום של העסק ברשם החברות, פתיחה של העסק כישות משפטית ופיננסית עצמאית ועוד לא מעט שלבים בדרך. עם זאת, מעבר לעבודה הביורוקרטית שצריך לעשות יש תהליך מקצועי שצריך לבצע. כל עסק חדש מציע ללקוחות הפוטנציאליים שלו שירות או מוצר איכותי כזה או אחר – אחרת אין לעסק זכות קיום. עם זאת, הקמת עסק איכותי מחייבת השקעה גם בשיווק, בשירות לקוחות ובמענה איכותי וגמיש לצרכי לקוחות – ולא על מוצר איכותי לבדו יכול עסק חדש לשגשג ולהתרחב.

תהליך הקמת עסק עד הגעה להצלחה הוא לא תהליך קצר או פשוט – אבל אפשרי ביותר

תהליך של הקמת עסק הוא לא תהליך קצר ולא תהליך פשוט, ובכל תהליך שכזה תהיינה מהמורות בדרך. עם זאת, כאשר אתם משקיעים היטב, פונים למומחים עבור ייעוץ בתחומים שונים, ומקבלים החלטות פיננסיות נכונות עם משקיעים נכונים – יש לכם הזדמנות להצליח ולהפוך לשם דבר בתחומכם.

נגישות